| Enertx a întrebat:

nu stiu ce se intampla cu pielea mea. De cand ma stiu in unele parti ale corpului am tenul de culoare mai inchisa (nu sunt pete sau ceva) pur si simplu in zona pieptului, partea de sus a picioarelor si fata am culoarea tenului deschisa, insa pe maini si picioare (partea de jos, de la genunchi in jos) am culoarea pielii mai inchisa, nu este o trecere brusca este una treptata si chiar nu stiu de ce, ma cam deranjeaza asta... Imi puteti spune ce se intampla mai exact?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CezaraEM a răspuns:

Cel mai bine si indicat este sa mergi la medicul de familie! El te va indruma unde trebuie sa mergi si ce sa faci.
Roag-o pe mama sau o prietena buna, sa te duca (ca sa nu mergi singura).
Poate raspunsurile noastre nu te ajuta foarte mult.
Du-te la medic si stai calm/a, nu cred ca este ceva grav!

| DrLolo a răspuns:

Încearcă bio oil este bun pentru nuante ne uniforme ale pieli este un produs bun spre sa te ajute

| Enertx explică:

God, sunt baiat, nu vreau creme sau ceva. Pur si simplu vreau sa stiu daca este o boala sau se intampla ceva gresit.