| Eudona a întrebat:

Am o problema si sper sa ma ajutati. Sambata, adica peste cateva zile, ar trebui sa merg la o nunta si, m-am gandit sa incerc sa-mi fac parul acasa doar ca problema este ca habar nu am cum. M-am uitat la destul de multe tutoriale pe net, m-am uitat si la poze insa nu am gasit niciuna pe placul meu. Acum, intrebarea mea este daca stiti voi o freza super frumoasa. Vreau sa mentionez ca am parul lung, sunt satena si am 14 ani. De preferat ar fi un coc sau ceva prins sus deoarece rochita are un model foarte frumos la spate si nu as vrea sa-l ascund. Multumesc, dau funda puppy dog eyes, :*:*!

4 răspunsuri:
| Eudona explică (pentru M13ana):

Da, mersi muult :*, sunt foarte frumoase toate dar, eu nu mi le pot face singura si cred ca pana la urma o sa merg la coafor laughing Si o sa folosesc una din sugestiiile tale, inca o data mersi mult :*!

| M13ana a răspuns (pentru Eudona):

Cuplacere sper ca te-am ajutat si distractie placuta :* happy happy