| anonim_4396 a întrebat:

Am parul ondulat si as vrea sa-mi cumpar placa de par Remington 3500. Cat timp ma tine daca il indrept o data?happy Funda

5 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Până la spălare.

| Felys a răspuns:

Pana la urmatoarea spalare

| Pikaciuuu a răspuns:

Buna happy
Si eu am o placa Regminton si sa stii ca tine destul happy Mai ales daca te dai si cu fixativ thinking

| SAMM0603 a răspuns (pentru Pikaciuuu):

"Destul". Acest cuvant poate insemna si 5 ani. Vreau mai la subiect daca nu te superi. Si vreau sa stiu despre ce placa vorbesti tu : 9500, 3500 sau care?happy

| Pikaciuuu a răspuns (pentru SAMM0603):

Acum m`am uitat:* Am s3500 happy Si in legatura cu cat tine thinking Nu prea pot sa zic cum pentru. ca de obicei ma dau cu fixativ si dupa aia nu mai imi sta cum vreau si ma spal sau ii fac ceva happy De aceea spun ca destul pentru. ca stiu ca e cea mai bun Regminton happy