| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, am și eu nevoie de ajutorul vostru. Locuiesc în București și vreau să cumpăr o pereche de cercei cu clips dar nu găsesc niciun magazin, doar online. Ce mi-ați recomanda să fac?

8 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Vad ca esti baiat, nu-i lua cercei, ca nu stii daca ii vin bine sau ii plac

Răspuns utilizator avertizat
| Sonia822 a răspuns (pentru Laurentiujr):

N-ai de unde, sunt alea din Mag Unirii, foarte scumpe, in rest femeile in Bucuresti poarta gablonturi, ca sunt f ieftine, si le pot schimba des, in functie de cum se schimba moda

| Sonia822 a răspuns (pentru Laurentiujr):

Am vazut la Meli Melo, la parter in Unirea mai accesibili putin. Dar nu din aur/argint/platina. Sau la Meli Melo in Orhideea

| Sonia822 a răspuns:

Am vazut in seara asta la metrou, intrarea de la Mag Unirii. Sunt alea vis a vis de covrigarii, care vand cercei de argint mai ieftin. Nu stiu ale cui sunt, dar nulti ani n-au eliberat nici bon fiscal, nu stiu exact cum fac. Probabil de aceea sunt mai ieftine. Deci intri la metrou, dar nu cobori pana la peron, sunt in subteran. Mai e unul si la Dristor. Mai sunt si in alte statii, dar nu retin unde

| Balalau95 a răspuns:

Nu mai gasesti magazine de genul asta deschise
deci ori on-line, ori asteapta pana trece pandemia

| Sonia822 a răspuns (pentru Balalau95):

Haha.n-ai inteles ca pandemia nu mai trece?

| Balalau95 a răspuns (pentru Sonia822):

Da, am inteles big grin