| ioanaandreea14 a întrebat:

Hei TPU am si eu o intrebare de atunci cand ma intind cu placa in maxim 15 minute parul imi revine la forma normala? Spune-ti-mi si mie ce sa fac pentru ca parul sa imi stea drept mai mult de 15 minute

4 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Cred ca parul tau are prea mult volum si din cauza asta nu sta. Incearca sa-ti dai cu niste solturii pentru asta sau sa iti cumperi o placa mai buna.happy

| Sweety27 a răspuns:

Salut. La fel patesc si eu. Cred ca trebuie sa folosim niste produse care se aplica pe par, inainte de a folosi placa. Gen asta: http://crissmakeup.com/wp-content/uploads/2014/03/DSC01355.jpg

| ioanaandreea14 explică (pentru Sweety27):

Multumesc chiar sunt reprezentanta la AVON dar nu mi-a trecut prin minte ca pot folosi asa ceva

| Roctov a răspuns:

Ia-ti alta placa...a ta nu e buna.....si sora mea a patit la fel iar ea si-a luat alta.