| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna happy am o intrebare thinking fete emo care isi intind parul cu placa, se mai dau dupa cu ceva ca sa le stea drept?
adica eu ma fac cu placa si peste 30 de minute se increteste...
ce as putea sa fac sa imi ramana drept mai mult timp? in afara de spunsa si fixativ pentru ca am incercat

6 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Buna, pai eu ma fac cu placa si imi tine pana fac iar baie la cap happy.
Pentru inceput cumperi sampon pentru par drept, spray pentru protectie termica ca sa nu ti se arda parul.
Dupa ce faci baie la cap te usuci cu pheonul, te dai cu spary.ul acela de care ti.am zis si dupa te indrepti happy.
Ps : placa ta nu cred ca este prea buna.Ce placa ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand faci baie la par, cap al perii
Cu peria happy sai apoi ai sa observi ca sta drept, daca se usuca! dupa ce l-ai indreptat cu peria si vreai sa stea super drept date cu placa.

Sper ca te-am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze pentru greseala de tipar la raspunsul anterior am scris ''sai'' nu ''si''
Si nu nu se dau cu nimic pe cap adica de exemplu fixativul.

| AndreeaTM a răspuns:

Sunt la Avon -spume pentru indreptat parul- aplici spuma si dupa de dai cu placa sau invers cu vrei tu- astea de la Avon sunt spume bune, sper ca iti meargabatting eyelashes

| kidutza04 a răspuns:

Buna,dupa ce faci baie aplici spuma, il usuci un pic si dupa aceea il indrepti cu placa... sper sa te ajute ca la mine asa merge

| AmiiSdgfh a răspuns:

Buna. Conteaza si ce fel de placa ai. Si eu imi intind parul cu placa si sta asa 2 zile. Parul meu ecret natural dar mie nu imi place asa ca il intind. Placa mea este subtire si este de la Philips :*.