| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am si eu o intrebare la care as dori sa imi raspundeti foarte sincer, si serios. am avut cosuri foarte foarte multe. am folosit zineryt si mi s-au mai dus acum sper ca daca o sa mai folosesc o sa mi se duca de tot. in schimb in urma estomparii cosurilor mi-au ramas niste pete rosii care sunt foarte inestetice si se vad foarte urat. ce as putea sa fac ca sa scap de ele in afara de chirurgie? va rog sa ma ajutati sunt foarte foarte urate happy dau fundita :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Sunt niste masti foarte bune aici care te pot ajuta,
http://pronaturissimo.blogspot.ro/......ajuta.html
Te pup!

| Dilaa98 a răspuns:

Du-te la dermatolog.Cu siguranţă îţi va da nişte sfaturi foarte bune, ce te vor ajuta tongue

| euu0 a răspuns:

Buna ..foloseste gelul isotrexin este mult mai bun de cat zineryt costa 37 lei..cat despre pete..si eu am ..cat timp o sa ai cosuri automat o sa ai si semne..eu acum fac un tratament pentru cosuri la o clinica..am fost deja la o sedinta si sunt foarte multumita love struck asteapta sa-ti traca cosurile si dupa incepe un tratament pentru pete..sunt creme in farmacii.du-te si intraba farmacista ca ea stie mai bine..sau mergi la un dermatolog ..succes ^-^