| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Hei TPU, am o problema destul de mare. Am avut cosuri foarte multe pe fata si am fost la medicul dermatolog si mi-a dat Zineryt si Skinoren. de atunci a tercut cam o luna si o saptamana. cosuri nu mai am pe fata doar foarte putine. Insa mi-au ramas niste pete putin maronii in urma cosurilor. Ce sa fac sa scap de ele? Zinerytul l-am terminat. skinoren mai am jumatate de tub, sa continui sa ma dau cu skinoren? sau ce crema sa imi cumpar? Arata ingrozitor de urat. pe cand am scapat si eu de cosuri mi-au ramas aceste pete.

1 răspuns:
| Stanculescu a răspuns:

Salut!
Eu cred ca cel mai bine ar fi sa te duci inapoi la medicul dermatolog si sa ii spui problema ta!
Multa bafta!