| Justmeale2345 a întrebat:

Am vazut recent o reclama la Veet easy gel wax si as vrea sa incerc si eu benzi de genul cu ceara. Ideea e ca eu pana acum am folosit doar clasicele rezerve cu ceara pe care le folosesc de obicei si cosmeticienele, acelea care se incalzesc. Daca ati folosit acel fel de benzi vreau sa va intreb daca v-au iritat pielea sau au rupt firul de par in loc sa il smulga? Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit și nu am fost mulțumită. Parul a rămas jumătate nesmuls, plus pielea foarte iritata după folosire. Totuși, depinde foarte mult de tipul tau de piele și de grosimea firului de par.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Sunt mult mai bune rezervele pe care le folosesti tu decat benzile cu ceara rece, trust me.