| Biianca_8989 a întrebat:

Hei TPU´! As vrea sa fiu reprezentanta la ceva campanii de produse cosmetice. Ce campanii stiti? ( in afara de AVON si Oriflame )

8 răspunsuri:
| larousee a răspuns:

Yves Rocher
Lady`s Metropolitan
FM
Amway
Infinity
Recomand primele 2 happy

| DeniiiD a răspuns:

Yves Rocher

| FeelTheRainbow a răspuns:

Cosmopolitan

| FuckTheRules a răspuns:

Poti afla mai multe despre campania Ladys
www. SPAM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metropolitanhappy

| georgiana_9856 a răspuns:

Cine vrea sa devina reprezentant metropolitan( Ladys) sa intre pe id georgyana_georgiana_92 va astept

| corrrina a răspuns:

FM group : produse cosmetice , parfumuri si produse de uz casnic . Eu sunt foarte multumita si nu sunt constransa de absolut nimic ( nu exista o comanda minima si o poti da la ce interval de timp doresti ) . Pt mai multe detalii astept mesaj . :*

| Aliz_5539 a răspuns:

Fostul Metropolitan, e Lady's acum, te inscriu eu daca vrei, fac inscrieri in toata tara, daca vrei, codul meu de reprezentant este KAPPEJKz sau add kolozsvarializ@yahoo.com, sau scrie-mi un e-mail. E foarte fain, ai discount de 25% la fiecare comanda si nu e obligatoriu sa depui o comanda la fiecare luna, pentru mai multe detalii scrie-miwinking