| Roooxaneeelllll a întrebat:

in afara de avon, oriflame ce alte firme de produse cosmetice convenabile mai stiti?

12 răspunsuri:
| LavsKitty a răspuns:

Metropolitan.
Attirance.

| bianca a răspuns:

Mai convenabile ca avon?

e cea mai mare companie de produse cosmetice
automat produsele sunt cele mai cunoscute si cele mai iubite

iti spun din propria experienta ca am mai incercat si la alte firme dar la avon am cea mai mare vanzare

pentru alte detalii add bia_coolgirl94

| ..somebody.. a răspuns:

Http://www.eyeslipsface.com.ro/ sunt ieftine bune.si e firma de incredere. eu am comandat si am fost multumita. acum astept sa se incarce stocurile (am auzit ca se incarca la sfarsitul lui noiembrie ). sper ca o sa iti placa. mi'e una imi plac:)

| mih5a a răspuns:

Lady's
Infinity

Răspuns utilizator avertizat
| RoooneyThePuf a răspuns:

R

| Stella a răspuns:

Lady's

Yves rocher[aici daca comanzi tu produsele e convenabil... ele sun mai scumpe dar primesti cadouri in valoare mai mare decat produsele comandate.eu am comandat odata numai cateva produse cam de 1 milion si am primit un parfum in aceea vloare si inca o crema in valoare de 220 leibig grin]

| lumy8876 a răspuns:

Cred ca sunt cele mai avantajoase, sincer! La Avon castigi f multe cadouri si poti ajunge la un discount de 30&. Pe cand la oriflame poti ajunge la un discount de pana la 50% plus de asta, la oriflame daca devii director, castigi 5834 ron+100$+un salariu de 2200 ron! Asta numai daca ai in spate o echipa de minim80 de pers! eu inscriu reps Avon&Oriflame! Daca te intereseaza uite nr tel:0765343700(Lumy) sau id mess: l. avoncosmetics, lumyoriflame

| franny a răspuns:

Da... o firma super buna este ELF. www.eyeslipsface.com.ro pori comanda online si sunt oferte foarte bune iar cosmeticele sunt de foarte buna calitate.
P. S:nu da. com doar .com.ro pentru ca ls ". com" te directioneaza la site-ul american

| oriflamista a răspuns:

Sint mii de firme de cosmetice, dar dintre cele de vinzare directa eu am cea mai mare incredere in Orifame. as putea alege orice alta firma, oricind, dar de 12 ani lucrez pentru Oriflame pentru ca sint cele mai iubite produse dar se cistiga si cel mai bine; daca vrei sa te alaturi si tu echipei Oriflame, ma poti contacta pe tel 0752396257, id mess yahoo : lavinia703807 sau intra pe blogul meu www.oriflamista.blogspot.com

| Viooo_4176 a răspuns:

Ladyshappy sunt produse ieftine: id contact: loredana_v_vlonga

| Miruna_2772 a răspuns:

Primul criteriu la cosmetice nu trebuie sa fie cat de convenabile sunt. Mai degraba ar trebui sa te intereseze cum se poarta cu pielea ta.
Asa ca...iti recomand mai ales cosmeticele bio, din ingrediente 100% naturale.
Am descoperit si eu recent cosmeticele bio din cauza unor probleme cu tenul.
Am folosit un sampon Organic Blue si vreo 2 sapunuri Sodasan. Samponul intr-adevar nu face multa spuma insa are un miros de portocala incredibil. Sapunurile in schimb sunt destul de ciudate. Au doar putin parfum dar mi-a placut ca nu m-am iritat de la ele asa cum facem de la sapunurile obisnuite.
Eu le-am luat de pe net de la http://www.bio-bazar.ro insa le gasesti peste tot. Mi-a placut la ei ca au fost super flexibili si mi-au facut si livrare personala;) caci am platit prin transfer bancar. In mod normal trimit prin curier insa fac exceptii pentru zone din Bucuresti.