| MariaSF a întrebat:

Hey :*
Nu stiti cumva alte firme de produse cosmetice in afara de Avon si Oriflame? Sau niste magazine online de cosmetice de calitate...
Multumesc happy FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| silvius162003 a răspuns:

Buna Loly,

Daca vorbim de cosmetica putem merge pe doua aspecte, sanatatea tenului si respectiv machiaj.
Eu folosesc si recomand clientelor cu rezultate exceptionale urmatoarele doua branduri:
Artistry - gama profesionala (utilizata de miss America) vezi video:
http://www.youtube.com/watch?v=5PjeiBxn0FE
BeautyCycle - calitate si accesibilitate, vezi video:
http://www.youtube.com/watch?v=fzzNvyIpOaI
Pentru mai multe informatii si lamuriri imi poti scrie pe mail : silviu_office@yahoo.com sau pe Skype: silviu_office

21 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Clar Yves Rocher, este super buna firma si sunt foarte seriosi. De asemnea mai este si lady's.

| ynna93 a răspuns:

Ca sa iti raspund tie si chiar sa contrazic parerile de pe aici, Yves rocher este o firma buna doar pentru parfumuri, creioanele rimelurile, si toate celelalte lasa de dorit.

| gabyella a răspuns (pentru ynna93):

Chiar vreau sa te contrazic..in comparatie cu avon care toate creioanele produc ochilor usturime..la aceasta firma nu ai sa vezi asa ceva..si rimelurile sunt bune fiecarei tip de geana in partewinkingpoate nu ai incercat si nu ai de unde sa stii...

| ynna93 a răspuns (pentru gabyella):

Serios? cum se face ca de 5 ani de zile ma fac cu produse de la avon si n-am patit nimic, si cand mama mi-a cumparat un creion de la yves rocher nici o ora nu a stat pe ochi ca s-a intins? daca vrei iti demonstrez. il am si acum o data m-am dat cu el. nu mai vorbi din auzite.happy

| gabyella a răspuns (pentru ynna93):

Fiecare foloseste produse de unde doreste dar nu trebuie sa punem intr-o lumina proasta nici o firma de produse cosmetice.Fiecare cu ce i se potriveste.happy

| ynna93 a răspuns (pentru gabyella):

Si ti se pare ca i-am impus eu ceva?
Asa cum ai zis si tu ca avon are creioane care irita asa am zis si eu de yves rocher parerea mea. O dai la intors acum? Cand nu stii sa iti impui punctul de vedere lasa-te de comentat. Hai pa.

| gabyella a răspuns (pentru ynna93):

Hai mai fetita cauta alt site, dedicat fitelor.o seara placuta.

| ynna93 a răspuns (pentru gabyella):

Mai fetita? Daca erai asa desteapta precum te crezi, nu-mi mai raspundeai happy

| gabyella a răspuns (pentru ynna93):

Chiar nu inteleg de la ce ne certamlaughing

| ynna93 a răspuns (pentru gabyella):

oh go on

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, iti recomand sa incerci de aici: https://www.paese.ro/

| Andreea9595 a răspuns:

Yves Rocher (in afara de catalof mai sunt si magazine prin diferite mall-uri) si Lady's.

| gabyella a răspuns:

Yves rocher dupa parerea mea e ce mai buna firma de cosmetice bineinteles printre cele ieftine..eu de 2 ani imi comand produse de la iei si sunt foarte multumita de cosmeticele ce le au.iar pentru o comanda de 100 ron vei primi si cadouri draguta mai multe vei afla aici:http://www.yves-rocher.ro/control/main/ :*

| ynna93 a răspuns (pentru gabyella):

De la "iei"? pe bune?

| gabyella a răspuns (pentru ynna93):

Scuze am gresit...tu nu gresesti?:/)?

| adrianaavg a răspuns:

Vezi Aici http://dshopp.cabanova.com/produse-cosmetice.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| deaconueduard a răspuns:

Incearca http://iwishcosmetics.ro/ au branduri englezesti gen bys, wet n wild sau nyc, dar si branduri cunoscute ca loreal, burjois, rimmel, max factor la preturi chiar mici

| Andrey2299 a răspuns:

Yves Rocher...incearca-l pe asta! FUNDA?

| Maria3Maria a răspuns:

Lady's happy

| VamprireLove a răspuns:

Yves rocher.