| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu niste cataloage de bijuterii sau produse cosmetice in afara de avon, oriflame... funda

Răspuns Câştigător
| carliontzi a răspuns:

Biju- bijuterii, lady's- prod cosmeticewinking

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Pentru bijuterii fantezie siteul asta mi se pare OK http://www.crownfashion.ro/

| ღmirunikaღ a răspuns:

Douglas

| JustMeAndy a răspuns:

Lady's si Metropolitan

Răspuns utilizator avertizat
| RoirraaaW95 a răspuns:

Poi eu una nu orefer oriflame avon etc.Eu sunt reprezentant la Lady's. Daca vrei detalii despre firma asta od meu e prytty_gyrll.Sunt bijuterii farduri si creme de calitate. Sper ca te-am ajutat. fundita?batting eyelashes

| mitza6 a răspuns:

Pentru cosmetice www.cosmeticbox.ro sunt foarte tari toate produsele lor eu mi-am cumparat de mai multe ori de la ei fara nici o problema