| Jem65 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionezi o pereche de pantaloni scurti de pe H&M dar am o problema cu marimea!
Eu mai am o pereche de pantaloni scurti din New Yorker, care e XS si imi vin perfect!
Voiam sa stiu daca marimile din New Yorker sunt aceleasi cu cele din H&M!
Dau funda!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel mai bine testezi si cumperi

| nojudgements a răspuns:

La hm ai opțiunea '' ghid mărimi ''. Iti scrii varsă, greutatea, înălțimea si alte detalii care ti se cer, iar in funcție de asta iti recomanda ei mărimea care ti se potrivește.
Mie mi se potrivesc de fiecare data