| Nnoitra a întrebat:

DAU FUNDA! Ce freza mi s-ar potrivi mie? Adica prima data am fost tuns scurt, fara breton ca aia din Prison Break, dupa mi-am lasat parul sa creasca, si am luat putin de la perciuni pentru ca ajungea parul peste ureche, si asa sunt actual. Daca stiti ce freza mi s-ar potrivi si ce as putea sa folosesc ca sa obtin acea freza? Tin sa mentionez ca am parul moale dupa ce fac dus, dar dupa aceea e aspru si cand dau cu mana prin par imediat se lasa la loc si il am putin, putin ondulat. As vrea ceva cu creasta sau dati-mi idei.

Răspuns Câştigător
| nebunu1993 a răspuns:

Cauta " neymar " pe google image happy, poate iti place vreo tunsoare de a lui happy

3 răspunsuri:
| LordCronos a răspuns:

Pai de unde vrei sa ne dam seama cum ti s-ar potrivi daca nu stim macar ce expresia e a fetei ai?

Poti sa fii mai grasut la fata, mai slabut, mai lung, etc. Intreaba-ti prietenii despre asta.

| Nnoitra explică (pentru LordCronos):

Sunt mai slabut si mai 'tras' la fata.

| LordCronos a răspuns (pentru Nnoitra):

Cam asa sunt si eu. si am plete, dar nu foarte mari pana la nivelul gatului cu breton spre dreapta... si imi sta chiar bine...

Nu recomand creasta ca o sa pari un cocalar... stiu pe altii care nu le prinde creastea deloc.