| AndraQN a întrebat:

Hei, TPU! As vrea sa-mi comand o masca pentru par uscat si deteriorat de la Macadamia Natural Oil deoarece am auzit foarte multe pareri bune despre ea. Am gasit-o pe cateva site-uri la pretul de 160, 188, 150 lei. Singurul site pe care am gasit-o mai ieftina este Aoro, doar ca este de 2 ori mai ieftina, ceea ce ma face sa cred ca nu este un produs original, desi ei sustin ca toate produsele lor sunt achizitionate de la producatori/autorizati, ceea ce face imposibil livrarea de produse de o calitate indoielnica sau produse care nu sunt originale.
Intrebarea mea este: Produsele Aoro sunt originale? Daca da, care ar fi explicatia pentru diferenta atat de mare dintre preturi?
Dau funda+ vot. happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am comandat mai multe produse de la aoro si nu sunt falsuri, de fiecare data le verificam si codul de bara pe net si erau ok.

| Holy2010 a răspuns:

Si eu stiu ca sunt originale.

| Holy2010 a răspuns:

Ah! Uite acum am verificat. MARE atentie la gramaj:
100ml 44ron
250ml 84ron
500ml 124ron

| AndraQN explică:

Holy2010, pe alte site-uri masca de 100 ml costa in jur de 85 lei, cea de 250 ml in jur de 160, iar cea de 500 ml in jur de 250 lei.