| Ionelaa28 a întrebat:

As vrea sa stiu daca "Tre colori" e o firma buna de cosmetice. Am primit un cadou cu niste produse si am platit 100 lei. La pretul lor real ar fi 300 lei. As vrea sa stiu daca e adevarat ca e o firma buna si ca merita banii. happy Cine da cele mai multe informatii primeste funda :*

1 răspuns:
| HopeAndDream a răspuns:

Este o firma buna si oferta e tot asa dar nu cred ca merita sa dai 300 de lei pentru niste produse. Adica poti gasi la preturi si mai mici produse mai ieftine. Dar ceea ce conteaza este parerea ta. Poti sa mai incerci si alte firme mai ieftine si dupa iti faci o idee generala.