| ionelaaa21 a întrebat:

Azi din greșeală am scăpat ulei de ricin pe burețelul de machiaj. Cum fac sa îl îndepărtez, am incercat cu apa și săpun dar degeaba.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Arunca buretelul si cumpara altul, asta este deja compromis si inutilizabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumper-i alt buretzel bhai sarantoakaha pamatntului da k vrei ati dau eu cinci ron sa ati cumperi unul bai neandemantico nu stii sa ambli ai grija dat viitoare pwwp

| seularts a răspuns:

Ai inxercat cu fox sau cu o foarfeca? Garantez ca extermina orice pata happy