| anonim_4396 a întrebat:

A incercat cineva ulei de ricin pentru tratarea unei alunite big grin A mers?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tratarea unei alunițe (nev) o face numai un medic dermatolog!
Uleiul de ricin folosit extern ajută la creștere părului, hrănește unghiile iar intern este laxativ.
Pa, pa.

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Pentru alunite nu, dar pentru unghii da, si sa rezultate f bune daca este folosit cel putin 2 saptamani in fiecare zi happy Sau pentru cresterea genelor si sprancenelor, este de asemenea foarte bun happy

| piciuk a răspuns:

Uleiul de ricin favorizeaza cresterea parului, pentru alunite nu cred ca are niciun efect.ma rog.nu stiu ce efect ar trebui sa aiba. speri sa dispara daca te dai cu ulei de ricin?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il incerc eu acum...