| anonim_4396 a întrebat:

bine v-am gasit.
am o intrebare mai speciala. imi doresc din tot sufletul sa pot sa am o cariera in modelling. am cautat de-a lungul timpului multe agentii si fel si fel de castinguri, dar nu am gasit. fara succes.
speram ca voi sa stiti vreo modalitate prin care pot comunica cu anumiti reprezentanti, sau, stiu si eu, sa trimit cateva poze cu mine si sa fiu selectata dintre mai multi participanti (site-uri web de unde ma pot ghida), nu stiu, orice idee este mai mult decat BINE VENITA.
multumesc foarte frumos, astept sugestii! :*

2 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

La agentiile serioase lupta este mare cum se poate vedea si la next top model
in schimb sunt tot felul de agenti dubioase care sunt paravan pentru prostitutie si racolat fete
de exemplu am o prietena care se cunoaste si cu botezatu dar nu are inaltimea necesara
este imaginea unei cunoscute firme de icaltaminte si model pentru multi fotografi profesionisti printre care si fotografa din recentul episod next top model

| Allehoran21 a răspuns:

Eu iti sugerez agentia MRA models(cea mai buna agentie din buc)eu sunt model acolo si este super agentia. Poti intra pe site-ul lor MRA models si ai acolo toate detaliile plus ca poti lua legatura cu ei si te poti prezenta acolo cu un dosar cu poze.