| NiiiaaRawwr a întrebat:

Hei, m-ar interesa o viitoare cariera in modelling insa in orasul meu nu exista agentii de modelling sau chestii de genul asta. La cati ani trebuie sa incepi o astfel de cariera si ce ma sfatuiti sa fac?

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai tu poti incepe si de la 14 ani chiar, cu acordul parintilor bine inteles, sfaturi, pai ai grija de siluieta ta, da fata ta, ai grija sa nu folosesti machiaj ieftin si sa nu il folosesti in abundenta ca sa nu regreti pe viitor pe la 20 de ani ca o sa vezi ce patesti daca folosesti machiaj prea mult si prea des, du-te la sala ca sa iti lucrezi soldurile si muschii fesieri (fundul), si daca stii ceva smecherii pentru marirea sanilor aplicale (daca este necesar). Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa ai minim 16 ani happy. Trebuie sa stii ca o astfel de cariera implica multe sacrificii, dar si o viata de lux.
Sper ca te-am ajutat. :*

| Darina_2740 a răspuns:

De la minim 9 ani si maxim 14.Eu am inceput la 10 ani si acum merg peste hotare de 4 ani. Daca vrei poti sa iti gasesti undeva sa locuiesti in bucuresti.