| Madsan a întrebat:

Caut si eu o bluza marimea 5xl stil urban. Ma puteti ajuta cu ceva recomandari?

Răspuns Câştigător
| DianaTPU a răspuns:

Buna! Iti recomand site-ul UrbanX.ro. Au multe haine stil urban (dupa cum iti dai seama si dupa nume :))) si marimi mari. Am luat tricouri de bumbac pentru prietenul meu de aici, foarte bune. Uite aici o sa gasesti bluze 5xl:
https://www.urbanx.ro/2447-bluze-guler-rotund/marime-5XL

| Madsan explică (pentru DianaTPU):

Multumesc! E super misto site.ul. Chiar au lucruri frumoase. Am facut o comanda putin mai devreme.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Foloseste un cersaf in care poti practica o gaura, la mijloc, pentru cap. Ca la masura asta, oricum nu se vede daca-i cearsaf sau bluza.