| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii ar trebui sa fac pentru a slabi in partea de sus a picioarelor. poate si la fund putin? Sper ca ati inteles. Va multumesc :*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și eu sper să înțelegi că nu se slăbește pe porțiuni, ci pe întreaga suprafață corporală!
Practică un sport de masă, alimente fără grăsimi, dulciuri, băuturi acidulate, făinoase, mezeluri, tocături, prăjeli, rântașuri, sosuri, maioneze, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Banda rulanta cea mai buna apoi cu presa frumos si abdomene cat mai multe.

| RandyMarsh a răspuns:

Buna!
Alergatul face minuni in acele zone.
Cate o ora de alergat pe zi.(dimineata cel mai bine)

| iZberg a răspuns:

Hey, genoflexiunile sunt cele mai bune dar si alergatul si nu manca foarte gras ca acolo se depune cel mai mult, fa exercitiile alea in fiecare zi cand tie convenabil tie nu conteaza cand, si cat timp sa faci pentru exerciti? inte 1si2 poate si trei daca poti pe zi

| Madalidia a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema si masajul m-a ajutat foarte mult. Fa-ti masaj energic (macar 15 minute pentru fiecare picior) pana vezi ca se inroseste pielea (semn ca se ard grasimi). Nu trebuie sa fie neaparat crema anticelulitica. Eu am folosit o crema obisnuita de corp. Important este masajul, mai putin crema. Pe mine m-a ajutat foarte mult aceasta metoda, dar trebuie sa te tii de ea cateva saptamani. Bafta!