| anonim_4396 a întrebat:

Heeei! M-am tot uitat la exercitii din acelea pentru fund bla bla dar mereu cand le incep se vad progrese dar parca ma ingras la picioare mai mult.Si vreau picioare subtiri nu ca unele dupa terminarea programului de exercitii sa faca masa musculara mai mare la zona picioarelor ..si nu stiu ce sa fac. daca nu mai mananc asa mult si fac exercitii poate nu se mai se fac asa...nici nu stiu daca ati inteleslaughing stau cam prost cu exprimarea. Sper sa ma ajutati, multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

E bine sa faci exercitii fizice iti intaresti muschi la picioare nu e rau de loc si nu trebuie sa te ingrijorezi si eu is fata si eu fac exercitii fizice zid e zi cu bicicleta sau prin casa happy

| Axys a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji pentru asta