| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

ce ma sfatuiti sa fac?
sa port sau sa nu port pantofi la banchet, tinand cont ca mai toti colegii mei au intre 1.55 si 1.68 iar eu am 1.71
ce sa fac pentru ca eu ma simt foarte bine pe tocuri? sad

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Daca te simti bine cu tocuri, mai ales ca este si banchet nu ezita sa le folosesti, nu trebuie sa fie tocul de 10 cm., in plus daca esti mai inalta decat restul colegelor tale sa nu te deranjeaza, fiecare are atu-ul ei.

| Andr33aAndutza a răspuns:

Ia-ti niste pantofi cu tocul mai micut. sau renunta la ei si pune-ti niste balerini(opincute) eleganti. trebuie sa te simti tu bine si in largul tau. oricum te asigur ca nu vor rezista fetele prea mult cu tocurile si o sa apeleze tot la o incaltaminte joasa..sau chiar in picioarele goale. laughing Distractie placuta! :*:*