| Anna0111 a întrebat:

Anul asta am banchet...si problema e ca am 1.71... daca mai port si tocuri o sa fiu aproape cea mai inalta din clasa... Vreau niste idei de alta încălțăminte.

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Niște tocuri potrivite, de ce nu?
În funcție de rochia pe care o vei alege îți asortezi și pantofii, ăștia sunt mai mici și mai eleganți...

http://mondayrocks.ro/......scutit.jpg

http://marissa.ro/......-a9290.jpg

| Neo12 a răspuns:

Balerini sau sandale joase ar fi cel mai ok. Am văzut nişte sandale minunate la Bershka. http://www.bershka.com/......60533.html
primul model, vezi că-s mai multe culori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandale sau balerini.

| Lola05 a răspuns:

Poți să încerci niște sandale frumoase cu un pic de platformă sau chiar balerini dacă vei avea o rochițică la care să se potrivească happy Eu am purtat deseori rochiță cu balerini sau săndăluțe joase și probabil și la nuntă voi purta la fel, în ciuda tuturor clișeelor laughing N-a zis nimeni că o mireasă trebuie' să poarte tocuri.
Totuși, ești norocoasă că ești înaltă happy La 1.71 ești numai bine. Multe fete ar vrea să fie în locul tău!
Spor la căutat ceva drăguț de încălțat!

| dianainsta01 a răspuns:

Nu conteaza! Crede.ma nu conteaza ca esti inalta, o sa fi cea mai frumoasa. Ia-ti o rochie scurta si tocuri nude ca sa iti pui picioarele alea superbe si lungi in evidenta. Am aceeasi inaltime ca a ta si ma simt minunat. Ar trebui sa fi fericita

| Dayiii96 a răspuns:

Pai încearcă niste tocuri micute cat sa iti ofere eleganta, dar sa fie subtirele tocurile, iar pantofi in fata neapărat sa arate eleganti