| eanateo a întrebat:

Hei TPU, cu ce culoare sa-mi conturez buzele ca sa para mai mari? eu imi dau deobicei doar cu un creion pentru contur. fara ruj, si il intind putin ca sa para mai natural dar nu stiu cu ce culoare e mai potrivit ca sa para mai natural..pana acum foloseam un rosu mai inchis dar mi le deschide prea rau. deci, ma puteti ajuta? cu ce nuanta de roz..sau nu stiu... multumesc anticipathappy

1 răspuns:
| Devilady a răspuns:

Incearca glossul nude sau in nuante de rosu, mov inchis si aplica inainte si putin creion de buze