| Crs a întrebat:

Vreau sa imi vopsesc parul, dar nu sunt convinsa inca ce nuanta thinking eu am ochii caprui tenul normal, nu sunt bronzata la fata, am cativa pistrui enervanti frustrated... buzele mai mari asa... fata rotunda sau ovala ceva intre laughing. parul pana la umeri si ondulat... si saten mai inchis thinking nu stiu ce nuanta mi s-ar potrivi mai binethinking Ori brunet ori un un saten mai deschis? thinking culoare care sa imi scoata ochii in evidenta si sa nu mai faca pistruii sa fie asa de vizibili... big grin :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic brunetwinkingsi iti poti acoperi pistruii cu putin fond de ten sau pudra daca te deranjeaza chiar foarte tarewinking, da cel mai bine este sa nu-i bagi in seamawinkingaccepta-te asa cum estiwinking. Brunetul nu iti va face pistruii mai putin vizibili, dar te va face stralucitoare, evita sa te vopsesti saten deschis; pentru ca poate iti va face pistruii mai putin vizibili, dar te va face sa pari si mai stearsa(mai ales daca ai ochii caprui deschis)... e alegerea tawinking, dar eu as alege brunetwinking:*.

8 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Incearca un saten mai deschis, o vopsea de par din aceea 10 minute sau cea fara amoniac happy Daca nu iti place te poti vopsi apoi brunet, dar daca te faci mai intai bruneta apoi nu te mai poti razgandi happy

| Brigitta a răspuns:

M-am interesat si pentru pistrui e formidabila o culoare clasica irlandeza - saten deschis aramiu sau chiar un aramiu intens, blond auriu, roscat happy Nuantele de roscat deschis ilumineaza un astfel de ten.
De asemenea daca ai pistrui mai multi nu este recomandat sa optezi pentru culori mai inchise, deoarece ti-ar putea pune in evidenta pistruii facand pielea sa para patata, asa ca alege nuante naturale sau deschise.
Pentru ca parul tau vopsit sa isi pastreze culoarea vie si stralucirea, trebuie sa ii acorzi o atentie speciala. Foloseste produsele special concepute pentru parul vopsit. Exista chiar produse de ingrijire a parului vopsit in functie de culoarea acestuia

| Tabii. a răspuns:

Saten mai deschis ti s-ar potrivi

| Bogdana a răspuns:

Roscat deschis. spre naturalwinking

| bombo a răspuns:

Daca ai pistrui nu trebuie sa iti faci griji.Sunt diferite creme cosmetice care te ajuta sa nu fie asa vizibilehappy. Eu as zice sa faci o noanta de brunet daca vrei sa iti vopsesti parulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castaniu ti-ar sta foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati zapacito de tot pe fata asta. fate asa nu te face asa.si pana la urma fato cum te-ai vopsit?

| Georgianaaa93 a răspuns:

Fate blonda si eu mam facut blonda si am ochii caprui si tenul normal, si fata putin cam rotunda
deci fate blondabig grinbig grin