| SOTW a întrebat:

Cum pot si eu sa devin populara in scoala?

Răspuns Câştigător
| On3St4r a răspuns:

Trebuie să arăți bine.

5 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Nu ai alte scopuri decat sa te accepte niste cretini? Trebuie sa fi tu insuti, nu te schimba pentru nimeni si nimic.

| AnnaCookie a răspuns:

Mda,altă fată disperată după popularitate. Dar totuşi îţi răspund la întrebare : FI TU INSUŢI. happy

| SOTW explică (pentru AnnaCookie):

´´Fii tu insuti´´ nu merge...am fost insumi 10 ani si nici o schimbare ..va rog fara fii tu insuri bla bla bla...concret

| AnnaCookie a răspuns (pentru SOTW):

Da-te in spectacol pana numai poti atunci laughing. Depinde si pe cine vrei sa atragi in grupul tau de prieteni.

| SOTW explică (pentru AnnaCookie):

...nu e din grupul meu de prieteni