| Dianna1diana a întrebat:

Cum devin populara aici?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da multe raspunsuri foarte bune si folositoare, adauga prieteni si comporta-te civilizat.

| LTAA a răspuns:

Fii cat mai utila, raspunzand cat mai mult la problemele utilizatorilor de pe TPU.

| contαbαndonαt a răspuns:

Tepeu nu este site de "popularitate"...Pentru asa ceva exista facebook, twitter s.a.m.d.
Site-ul acesta este pentru schimb de pareri si informatii, aici intri cand simti nevoia sa ajuti pe cineva ori ai nevoie sa fii ajutat/a cu niste informatii.Un mic ajutor virtual, atat doar.