| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa devin mai populara la scoala?

Răspuns Câştigător
| CloseToYou a răspuns:

Fi prietenoasa, sincera si deschisa big grin. Oamenii o sa te placa pentu ceea ce esti, deci fi naturala.Intotdeauna o sa existe si pesoane care nu o sa fie in regula cu tine.dar asta e, trebuie sa acceptam si alte opinii in afara de cele pe care le avem noi.Incearca sa participi la cat mai multe activitati scolare,la concursuri,olimpiade, intra in clubul de oratorie sau teatru.Pu si simplu fi activa, sociabila si vei reusi sa te faci remarcata in sensul bun.Nu incerca sa-ti capeti,, faima'' prin obraznicie, gesturi afectate si in niciun caz prin mandrie.
Bafta! kiss

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă vrei să fii în centrul atenției, nu ai decât!
Nu poți mulțumi toată lumea, avea și prieteni dar și invidioși!
Pa, pa.

| Oana_2961 a răspuns:

Crede-ma ca daca vrei n.o sa.ti iasa.Fii tu insuti si de treaba!happy

| stelutsyka a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama mai cu toata lomea. si sa ai tupeu. spune orice! dar vorbeste sh mergi sigura pe tine. sigur vei atrage atentia asupra tha sh apoi totul decurge de la sine...winking la mine a merswinkingwinking