| Fllorentina a întrebat:

Hei TPU :*
cum se oate scapa de acele linii de sub ochii ca un fel de cearcane?big grin dau funda si vot

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aplică cuburi de gheață sau felii foarte reci de castravete timp de un minut, ajută la microcirculația locală.
Pa, pa.

| Maria_7883 a răspuns:

Cu mult somn si odihnawinking

Apache
| Apache a răspuns:

Prin odihna!

| Nicole a răspuns:

Salut, nu te ingrijora.
Pachetelele de infuzie care raman de la ciai, le pui caldute la ochi si le tii 15 min, sau dai prin razatoare un cartof crud mic
si pui pe ochi.
Nu te sfatui sa cumperi creme sau ceva genu asta.
Sanatate si numai bine.
Pa, pa.

| cristinna23 a răspuns:

Un roll-on ar fi foarte bun, poti sa te interesezi unde vrei, am auzit ca da rezultate!

| DoubleS a răspuns:

Foloseste roll-on`ul de la garnier

| Candice a răspuns:

Anticearcanul ar merge happy

| ことみ a răspuns:

Pai cred ca ale se formeaza de la prea putin somn. Incearca sa te oihnesti mai mult.