| CristinaSNC a întrebat:

Daca ma dau cu ulei de ricin pe gene cam in cat timp voi vedea rezultate? Ma refer cam in cat timp se vede ca au crescut. Cine l-a mai incercat? Dau Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Nu stiu sa iti spun cat vor creste intr-o luna, eu dupa 2 saptamani m-am plictisit si nu m-am mai dat laughing asa sunt eu, nu ma tin de niciun "tratament".dar la mine in 2 sapt chiar se vedea diferenta.adica eu in partea de jos avea 2-3 fire si acum am ce da cu rimel si cele de sus nu erau foarte lungi..acum sunt mai ok..tot spun ca ma apuc sa ma dau iar, dar uit mereu seara laughing tu poti incerca, pana la urma nu ai nimic de pierdut kiss

| CristinaSNC explică (pentru Tinna666):

O sa inerc multumesc de raspuns kiss!

| CristinaSNC explică (pentru Tinna666):

Chiar a mers :3 se vede o diferenta mare mai ales atunci cand le dau cu rimel :3. Ti-as mai da o funda daca as putea kiss laughing

| Tinna666 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Ma bucur mult ca a dat rezultate si la tine si esti multumita kiss eu inca nu am reusit sa ma apuc iar, lenea asta laughing

| CristinaSNC explică (pentru Tinna666):

Apuca-te, nu regreti laughing

22 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

O luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bun și rezultatele se văd destul de repede. Depinde cât te dai... după 2 săptămâni maxim sprâncenele cresc.

| CristinaSNC explică (pentru anonim_4396):

Eu il folosesc pentru gene, la sprancene nu am nevoie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sor-mea ma innebunea cu chestiile de genul... Acum imi e dor sa ma innebuneasca asa laughing)) pai stiu ca folosea din cauza rimelului sau in fine...sa i se indeseasca si sa i se lungeasca genele. Dupa o saptamana sau doua parca spunea ca le vede altfel. Cu toate ca mie mi se parea la fel si inainte sa inceapa sa foloseasca uleiul asta laughing))

| CristinaSNC explică (pentru anonim_4396):

Normal ca le vedeai la fel, voi baietii nu sunteti atenti la nimic laughing. Si ea tot brotaca? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaSNC):

De fapt, eu personal sunt atent la altceva cand privesc o fata (fie ea sora, amica sau iubita) Imi place sa vad naturaletea, zambetul, sclipirea din ochi. Conteaza sa vad sinceritatea respectivei. Si nu...ea nu e brotaca laughing) sora mea e o randunica. O vad o randunica pentru ca ii place sa zboare cu gandul la multe vise...pentru ca este gratioasa prin tot ceea ce face si prin modul in care vorbeste. E o visatoare.

| CristinaSNC explică (pentru anonim_4396):

Ce frumos ai vorbit de ea happy. Bravo, te apreciez pentru asta happy!

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Esti draguta.

| CristinaSNC explică (pentru anonim_4396):

Stiu :3! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Of of modesta... :3

| CristinaSNC explică (pentru anonim_4396):

Hai ca stiu ca iti place modestia mea :3 laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Pai cum sa nu-mi placa? Modestia te reprezinta.

| CristinaSNC explică (pentru anonim_4396):

Ce bine ma stii :3

| Tinna666 a răspuns:

L-am incercat acum ceva vreme si chiar s-a vazut diferenta..in cam 2 sapt si ma dadeam in fiecare seara happy

| CristinaSNC explică (pentru Tinna666):

Multumesc happy! Vreu sa participla un evniment important si nu vreau sa imi gene false si ma gandeam laulei de ricin sa le fac sa cresca. Adica daca ma dau in fiecare seara intr-o luna se vad rezultate considerabile?

| Tinna666 a răspuns:

Cu mare drag kiss

| simonabuburuza44 a răspuns:

Eu ma dau cu el pe par si da rezultate bune de la primele incercari

| Zambilicii12 a răspuns:

Cam intr-o luna!