| Fllorentina a întrebat:

Hei TPU straight face de ce pe facebook cand pun un video imi apare doar linkul`l fara video angry ce pot face

Răspuns Câştigător
| m0n1kmara a răspuns:

Pai si mie mi se intampla la fel dar de cand am cont pe youtube dau like la videoclipul respectiv si mai jos iti apare daca vrei sa-l distribui pe facebook sau twitter si apesi pe facebook si apoi dai la posteaza pe peretele meu sau ceva de genu

6 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca sa copiezi link-ul cu copy-paste, sau clic dreapta pe video si salvezi URL direct pe facebook. Daca ai facut toate astea, trebuie sa mai dai "enter" si iti va aparea si video.Succes!

| roxana_3970 a răspuns:

Asteapta pana se incarca imaginea, apoi apasa botonul,, postare"

| Fllorentina explică (pentru roxana_3970):

Problema este ca astept si nu apare imaginea straight face|straight facestraight facestraight facestraight face

| m0n1kmara a răspuns:

Da-mi mess-ul tau si videoclipul ca faptul ca sunt junior nu ma lasa sa-ti trimit mesaj

| Fllorentina explică (pentru m0n1kmara):

Tiam trimis eu mesaj cu id`ul happy

| m0n1kmara a răspuns:

Mi le mai dai?