| HellGirl0 a întrebat:

De unde pot cumpara tricouri personalizate online(cu meme-uri, mesaje amuzante,tupeiste,dar nu tocmai deocheate,ca sa pot purta tricourile si la scoala)? Dar sa fie un site serios,in care sa pot avea incredere,nu "in bataie de joc" Si preturile sa fie potrivite,nu mari, pentru ca nu prea imi vine sa dau 70 de lei pe un tricou simplu cu ceva scris pe el (mai ales ca nu e de firma sau ceva). Si de preferat,materialul sa fie bun, si desenul de pe tricou sa nu se ia dupa cateva spalari!
Multumescpuppy dog eyes funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://letrico.ro/meme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O idee aici,
http://tricouonline.ro/? gclid=COq1sNGjuLYCFUQV3god5EsApw
Te pup!

| tudo393 a răspuns:

Exista in mall-uri magazinase sau gherete.mie m-a facut cadou de ziua mea fratimiu un tricou personalizat.40 de lei..ci imaginea buna.a fost spalat de cam 5 ori..nu are nimi.E din bumbac.Iti scrie ce vrei tu pe el, dar are si cateva tricouri model la vanzarehappy.

| Cristina78 a răspuns:

Gasesti o multime de tricouri cu memeuri aici www.tshirt-factory.ro
La pret sunt ok si cred ca pot sa iti fac tricouri si grafica ta.

| personalizariok a răspuns:

Www.personalizariok.ro un site de tricouri personalizate foarte serios comanzi si iti vine in 1 zi 2. si preturi super mici