| Anonim340 a întrebat:

Deci eu sunt fata, pentru început. Si vreau sa stiti ca eu NU ma eplilez la subraț, eu ma rad. Si acum ca e vara, vreau sa stiu alte de cai ca sa nu mi se vadă parul (căci la ras mi se vede) Inafara de epilare. Adica chestii ce le pot face acasa, nu la Cosmetica pentru ca azi trebuie sa ma duc afara si ma îmbrac cu un maiou. Mulțumesc mult si FUNDA si VOT!

3 răspunsuri:
| DomnishoaraTPU a răspuns:

Salut Anonim 340!
Ai putea să te tunzi.Şi înainte de a te tunde poţi folosi o cremă de duş care să înmoaie pielea şi părul.
Ştiu că pare ciudat dar nu se vede ca la ras.
Poţi folosi şi cremă depilatoare(dacă nu ai pielea sensibilă).
După îţi recomand să foloseşti un ulei calmant.
JustTina061

| beretu a răspuns:

Foloseste crema depilatoare, epilare cu ceara,

| ionela47 a răspuns:

Buna, pai cu ceara chiar daca nu suporti bca e durerea prea mare dar nu iti creste repede si ai si o piele mai fina si nu se mai vede pielea aceea urata. daca nu poti cu crema depilatoare. funda?