| littlegirllittlebody a întrebat:

Eu cand zambesc, zambetul se vede bine in partea stanga, iar in partea dreapta e oribil. Am gura putin de tot intr-o parte. Necesita aparat dentar ca sa repar chestia asta sau nu?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Prin exercițiu, prin efort și atenție continuă se poate rezolva problema. Privește în oglindă cum trebuie să arate zâmbetul, și așa ți-l vei forma de fiecare dată când vei zâmbi. Ți se va părea un pic forțat, dar în timp te vei obișnui și va deveni normal.
Este la fel ca și călcatul strâmb în timpul mersului, lucru ce se poate regla în timp, și care necesită atenție continuă.
Nu există vreun aparat pentru problema ta; cel puțin nu am auzit de așa ceva.
Când eram adolescent credeam că este ceva șic să zâmbesc într-o parte. Pe urmă nu mi-a plăcut, și a trebuit să depun efort pentru a reveni la normal.
La fel si încălțămintea: toceam tocurile la exterior destul de des. Până la urmă m-am educat să calc drept pe toată talpa, și acum încălțămintea se tocește uniform.
Trebuie deci efort continuu, susținut.
Succes!

| littlegirllittlebody explică (pentru anonimg):

Multumesc ☺

| anonimg a răspuns (pentru littlegirllittlebody):

Cu plăcere.
Și eu îți mulțumesc pentru fundă.
Sănătate!