| didolina24 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva avantaje pentru copii cu ochelari happy? Funda

Răspuns Câştigător
| lexx_8353 a răspuns:

Nu mai mananci bataie prea deslaughing). glumeamtongue acest accesoriu de care se tem toti numit ochelari nu este o sperietoare... cand porti ochelari poti atrage privirile persoanelor de sex opus(bineinteles daca acele persoane nu sunt niste taranoi imputiti)este un aer de inteligenta...si unele persoane chiar arata mai bine cu ochelari dar trebuie alesi bine adica sa nu cumperi o perche de ochelari care sa te faca sa pari tocilar trebuie ceva finutz, sexy tongue

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Ochelarii te avantajeaza in cazul in care se potrivesc cu fata.adica: rama,forma se armonizeaza cu infatisarea,forma fetei, culoarea tenului, etc.cu un machiaj putin mai strident atragi privirile in sens pozitiv.Suvitele libere si rebele, aruncate pe umeri se potrivesc de minune cu ochelarii. Ochelarii nu trebuie sa-i consideri o povara, ci un accesoriu chiar frumos.

| AndradaMrrr a răspuns:

Pai exista foarte multe acanteje daca porti ochelarii big grin, in primul rand esti putin diferit fata de celelelte persoane si astel esti privit altfel de catre cine stie ce e frumos tongue, apoi, cum a spus si lexx poti avea un aer mai inteligent, mai matur big grin
sper ca te-am ajutat :X
pupicei :* :*

| didolina24 explică:

Ii am din toamna si deja m-am saturat de ei rolling on the floor Pe la sfarsitul anului vreau sa imi cumpar lentile. Dar nu stiu inca daca e o idee buna happy

| DidiiStreet a răspuns:

Http://www.novaoptic.ro/.......html.sper sa te ajute...
te rog sa imi raspunzi daca te-am ajutat... funda?:X