| coxx a întrebat:

Ce puteti sa imi spuneti despre bichonul frise. am de ales intre unu frise si unul maltez... cine imi spune cateva avantaje si dezavantajehappy
cine ma lamureste happy
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Silviu0101 a răspuns:

Am si eu bichon, si te-as sfatui sa iti iei frise deoarcere este ifaorte frumos:X jucaos si se intelege de minune cu stapanul iar daca is copii in casa e si mai bine pe cand cel maltez e doar putin jucaos dar nu e la fel de destept ca cel frisehappy si mai si musca daca cineva se ataseaza de stapanhappy sper ca team lamurit happy fundiza? :X

2 răspunsuri:
| Biu a răspuns:

Uite aici gasesti mai multe despre Bichonul Frise.
http://www.caini-pisici.ro/rasa-caini/Bichon_Frise_042.html

| tocana97 a răspuns:

Intra pe www.animale.ro la sectia caini...si acolo gasesti ce vrei...este tot forum de discutii numai despre animale(este cel mai bun in domeniu)

apropo eu as alege bichonul frise