| Dromichaites a întrebat:

Hei tpu....in ultima vreme am observat foarte multe fete care se uita la mine cand trec pe langa ele si majoritatea fiind mai mari incep si imi zâmbesc (nu toate).
Nu stiu ce sa cred in aceasta privinta si ma uit mereu în telefon sa vad daca am ceva pe fata happy
As vrea sa imi raspundeti în special fetele.
P.s: am 15 ani su sunt baiat happy

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti simpatic inseamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti frumos mah happy

| kiri11 a răspuns:

Esti un adevarat casanova :*. Dar sa nu ti se urce la cap big grin

| VladauMara123 a răspuns:

Inseamna ca esti simpatic si probabil pari mai matur fata de varsta pe care o ai. happy