| Noone4u a întrebat:

sunt irina si am si eu cateva intrebari, va rog nu ignorati happy Eu de 8 luni cunosc un baiat pe care am realizat ca il iubesc mai mult ca pe viata mea, vreau sa mentionez ca noi am fost o vreme impreuna [4 luni] si de fiecare data cand a spus ca ne despartim s-a intors la mine si mai vrea sa mentionez ca ne-am impacat si ne-am despartit de mai mult de 10 ori, acum noi nu mai suntem impreuna, el m-a luat tot timpul peste picior, pana intr-o seara cand am vorbit aman2 si am hotarat sa ramanem amici, iar el spune ca ii place de o fata, cu care intamplator ma inteleg bine, se tine dupa ea mereu cand sunt prin preajma si vrea sa o pupe, o intreaba mereu daca vrea sa fie cu el, dar atunci cand plec o lasa in pace, nu stiu ce sa mai cred...:-s imi doresc tare mult sa ne impacam si sa o luam de la inceput si totul sa fie ca inainte, dar intrebarile mele sunt, oare ma mai iubeste, avand in vedere ca nuprea mai vorbim dar atunci cand trec pe langa el se uita cum se uita si prima oara? oare si-a batut joc de mine? si de ce ma inrosesc mereu cand trec pe langa el, in ultima vreme chiar am inceput sa tremur :-s Dau fundita pentru cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| iiConspire a răspuns:

Nu si-a batut joc de tine el iese cu fete care nu le place in fata ta doar ca sa ascunda ceea ce simte nu incearca sa te faca geloasa el iese cu fata aia pentru ca vrea ca tu sa vezi ca nu mai e nimic intre noi dar daca face tot ce ai scris aici e evident ca simte ce simti si u pentru el (dragoste) fundita plz?happy

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl iubești mai mult decât ca pe viața ta? Doamne!
Nu realizezi că ai avut o relație mai mult pe despărțiri decât pe armonie și dragoste? Nu vezi că își bate joc de tine cu "prietena"?
Nu te mai uita înapoi, mergi înainte, în viață, că ești tânără și nu te mai îndrăgosti atât de ușor.
Indiferența ta îl va durea, ascultă la mine!
Pa, pa.

| Angelique a răspuns:

Poate ca vrea sa te faca doar geloasa,pentru ca ai mentionat cand pleci o lasa in pace pe amica ta, dar exista si posibilitatea sa nu te iubeasca cu adevarat doar sa-si bata joc de tine, in fine eu zic sa te lamuresti cu el! Mult succes!

| WooLove a răspuns:

Irina_4120@ tu ai zis ca de 4 luni v-ati tot certat si v-ati impacat. ce sens mai are cred ca el s-a saturat sa va tot certati si sa va impacati si de aceea a ales sa fie singur si sa isi vada de treaba lui ca poate nu este sa fiti impreuna. Da exista si pisibilitatea ta dar... vezi tu este destul de greu. Oricum mult SUcces!

| shadow72 a răspuns:

Daca i-ai dat pasarica se va intoarce la uh

| NoNameMe13 a răspuns:

Da-mi si mie id-ul tau si vorbim mai multe despre asta pe mess.batting eyelashes

| Abbyka23 a răspuns:

In primul rand, doar el stie ce simte cu adevarat pentru tine. 2.nu cred ca si-a batut joc de tine :*. Si 3. tu te inrosesti pentru ca inca il iubesti si nu stii ce simte el. Eu cred ca inca mai tine la tine, adica dupa atat timp, cred ca n`a uitat intr-o clipa. Sper ca te-am ajutat. Bafta! [funda?batting eyelashes]

| CrazyDiddiii a răspuns:

Eu cred ca incearca sa te faca geloasa pentru ca inca te iubeste.dar numai el stie ce este in sufletul lui. spune-i ca vrei sa va impakati si ca il iubesti cu adevarat si ca tii la el foarte mult