| DyanneDyyD15 a întrebat:

Intr-o saptamana este banchetul claselir a VIII-a. Ce imi recomandati pentru cosuri? am folosit cutaden dar acesta s-a obisnuit cu pielea mea si nu mai are efect! Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Fiorella18 a răspuns:

Incearca masca cu argila (argila amestecata cu apa, pe toata fata fara zona ochilor)daca ai tenul gras. Poti folosi si daca nu ai tenul gras dar apoi hidrateaza bine pielea. Aplica aceasta solutie seara pe cosuri si dormi asa. incearca si masca cu miere si aspirina. Aceste ingrediente ajuta mult dar nu iti fac sa dispara cosurile peste noapte, depinde si de ce natura sunt sau cat de grava e situatia.

3 răspunsuri:
| Lαrisα a răspuns:

Fond de ten.

| Fiorella18 a răspuns:

Si nu uita de machiaj (fond de ten)! Poate face minuni cand vine vorba de tenul acneic sau cu aspect neuniform. Unul foarte bun in acest domeniu este Flower perfection de la Burjois!

| anonim400 a răspuns:

Poti folosi clearskin, dar ca sa nu se vada poti sa iti iei un fond de ten o sa iti acopere imperfectiunile, poti gasi si pe youtube videoclipuri cum sa te machiezi.