| anonim_4396 a întrebat:

Functioneaza,, Cutaden" pentru cosuri(care ati folosit)?

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Da este foarte bun. Eu l-am folosit si am scapat foarte repede. Insa foarte bun mai este si Zineryt pentru cosuri!

| marynaedw a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Bine...dar te-ai putut abtine sa ii strangi in perioada in care l-ai folosit?

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru marynaedw):

Sincer nu prea, parca o aud si acum pe mama cum tipa la mine sa nu imi mai pun pana pe fata laughing Dar asta e, trebuie sa te abtii daca vrei sa iti treaca, doar asa se vor usca si iti vor trece o sa vezi! Dar tine-te de tratamentul asta!