| Sasha30 a întrebat:

Joi am banchetul de clasa a 8-a si inca nu stiu cum sa imi fac parul. Vreau ceva mai spercial(nu ma duc la coafor, mi-l face o cunostinta). Mi-ar placea mult sa am bucle dar toate fetele isi fac bucle si vreau sa fiu mai originala. Voi ce credeti? Specific ca am parul lung si ondulat. Ce credeti ca ar fi mai sofisticat? Vreau ceva simplu si special. Cel mai bun raspuns primeste funda. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RoseBlack01 a răspuns:

Uite, eu la o nunta am avut varfurile vopsite blond, si m-am dus la coafor unde mi l-a facut intr-un coc gen, fluture, parca si era foarte misto, avand in vedere ca mi se vedea si parul natural, dar si cel blond in coc, era si intr-o parte. Toata lumea imi complimentaparul. laughing Nu trebuie neaparat sa-ti vopseti varfurile blond, poti parca sa te dai cu un sampon special, daca nu ma insel. Oricum, bafta la bachet, dar mai ales la capacitate. happy

3 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca il ai ondulat poti sa il indrepti si sa te tapezi

| Sasha30 explică:

Mersi mult!