| xPuffy a întrebat:

Cum sa imi fac parul maine? Este lung si ondulat! Cel mai bun raspuns primeste Frundita!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| bya06 a răspuns:

Tinand cont ca este ondulat poti incerca sa iei partea din fata si sa o frinzi la spate cu un clestisor. il mai poti indrepta cu placa iar apoi sa il iei pe cel de la spate si sa il impletesti intr-o codita lejera. funda >>?

2 răspunsuri:
| UKlover a răspuns:

Http://callmewelld.blogspot.ro/2012/05/hair-must-be-perfect.html Cateva idei gasesti aici, sper ca te vor ajuta! :*

| xxlAndreealxx a răspuns:

Te-as sfatuii sa il prinzi intr-o coada spic daca merge happy