| juno a întrebat:

Se pot face bucle mari cu permanent? Nu vreau parul cret, ci doar ondulat. Va rog sa raspundeti doar daca sunteti in cunostinta de cauza. Multumesc anticipat big grin:*.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pot face. sora mea a avut. dar un permanent slab, nu foarte concentrat. aproape un an asa i-au tinut. :*

3 răspunsuri:
| Andromedda a răspuns:

Nu cred ca se poate:|
Dar nu trebuie sa iti pui permanent. Poti sa iti faci parul asa:
http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A
Iasa foate bine:)

| kinley a răspuns:

Da se poate dar iti arde foarte tare parul si o sa arate ca dupa 4 decolorari. nu cred ca e indicat. I-ati un ondulator bun si fa-te cu el. e mai sanatos pentru parul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se poate cu condiţia să foloseşti bigudiuri mari iar soluţia de permanent să nu fie foarte concentrată.
Cu multă plăcere!
Pa, pa.