| anonim_4396 a întrebat:

Ei bine, anul acesta am banchetul de clasa a 8-a si chiar nu stiu cam ce sa fac cu parul. Nu vreau ceva sofisticat. Ajuutooor!

Răspuns Câştigător
| itscloudyoutside a răspuns:

Dacă spui că n vrei nimic sofisticat, ai putea pur şi simplu să-l întinzi cu placa aşa cum voi face şi eu. Dacă nu vrei, îţi poţi face bucle sau să-l prinzi într-un coc.

2 răspunsuri:
| MyEssence a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search
depinde care iti place si ce fel de par ai

| kimydream29 a răspuns:

Poti sa te indrepti si la breton sa iti faci ceva interesant....si eu am anul acesta dar eu cred ca o sa ma duc la salon sa imi faca ceva super...