| Lupei_Deny_1991 a întrebat:

La varsta de14 ani ma pot machia? Daca da, care sunt cele mai bune machiaje? Dau funda

Răspuns Câştigător
| FOTOmodel99 a răspuns:

Poti dar pentru inceput da-te cu putin rimel si nu folosi fondul de ten, doar putin rimel si un balsam de buze si e ok pentru varsta ta

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poti folosi BB Cream dar foarte putin, rimel si cam atat, La varsta ta nu da bine machiajul, ai destul timp cand o sa cresti.

| danutzu96 a răspuns:

Eu zic mai bine sa nu iti strici fata cu chimicalele din machiaje. Ai destul timp...