| AnnaAndreea a întrebat:

Ce le place băieților de14-15ani?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pizza

| Dariusuu a răspuns:

Prostia.

Ce altceva?

| danutzu96 a răspuns:

Jocurile (lol, wow, cs, Cod, etc...)

| Innsbruck a răspuns:

Metin LOL CS WoW
Fap fap
Fotbalul/sportul

| ValentinBugeac a răspuns:

In primul rand daca vrei sa te placa un baiat cum se cade... te va place pentru felul tau de a fiii... daca vrei sa te plac un baiat mai "golan "trebuie sa ai sani mari si un fund la fel de mare pe care vor pune mana zilnic iar tu fiindca vei fii innebunita de ei vei permite acest lucruwinking iti sfatuiesc sa fii naturala

| SASORIredbox a răspuns:

Daca e primit din partea cui trebuie acel,, ceva,, va fi binevenit indiferent de preferinte, crede-ma asa suntem toti happy