| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetele de14 nu vor sex?

Răspuns Câştigător
| denysa a răspuns:

14 ani? laughing)

pentru ca sunt micute... chiar daca sunt bine dezvoltate si arata mai mari, mintea lor e de 14 ani poate si mai putin depinde de situatiehee hee tare intrebareahee hee ti-am dat 10 la intrebare fundita?big grin

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca sunt prea mici si nu sunt suficient de mature fizic si psihic. E anormal pentru o fata sa-si inceapa viata sexuala in copilarie.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 14 ani nu este cam "târziu"?
Viața nu constă numai să faci sex!
Toate trebuie făcute la timpul lor, cu educație și informare aferentă situație.
Mai ai multe de învățat!
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Du-te pe centura, alea sigur nu te vor refuza

| Narfundo a răspuns:

PFf mie mi-a fost frica de dezvirginare pana la 16 anilaughing

| ionika17 a răspuns:

Pentru ca inca nu sunt pregatite pentru asa cevahappy Dar de ce tocmai fetele de 14 ani nu stiu cati ani ai tu dar na... Vorbeste cu fete mai mari de 14-15 ani si poate iti iasa cevahee heebaftawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_1440 a răspuns:

Dar nu doar cele de 14 nu vor sunt fete care vor ca acel moment sa fie unul magik si logik ca nu o vor face cu primul care le iese in cale, au timp si nah o fata trebuie sa se simta pregatita sa faca pasu asta, bine la unele fete ca altele nu se mai saturaoh go on laughingunele chiar tin la asta si vor ca sa fie odata si magik sa zicembig grin

| catalin188 a răspuns:

La 14 ani viseaza sa fie hannah montana si se simt bine cand se masturbeaza.

| GMan_3569 a răspuns:

Pentru ca majoritatea (80-85%) nu sunt pregatite si stiu ce le asteapta...si asteapta iubirea perfecta, nu vor sa se dezvirgineze cu orice baiat le intra pe usa. Restul de 15-20% sunt pe traseu, la produs sau la colt de bloc. Sper ca te-am ajutat.

| forte a răspuns:

Si eu am 14 ani.
Eu, de ex. astept sa cunosc o persoana atat de bine, incat sa pot spune ca am incredere.
Ne e frica sa nu se afle... Si sa nu fim folosite.
Nust, alte motive nu cred ca sunt.happy

| AnduZy a răspuns:

Nu vor deoarece nu cred ca sunt pregătite de acest pas.sau poate ca le e teama. daca ai aspect placut, stii sa te comporti frumos, si stii sa vorbesti cu o fata, poate o vei seduce cumvawinking

| IoanaAndrei a răspuns:

Trebuie sa le obligi. ele de fapt vor, dar le e rusine (dar nu vor sa para curve... dar tu zi-le ca nu o sa spui nimanui ca au vrut sex... ca pot sa aiba incredere in tine). deci obliga-le. tu stii ce e mai bine pentru ele.
mai tarziu, cand te trezesti cu politia la usa, tot asa, sa nu le spui. ca ele nu vor sa creada politistii ca-s curve.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se tem sa nu le lasi...cu burta helooo! si nici nu au experienta se gandesc ca te vei rade de ele ca nu stiustraight facestraight face

| ghita1996 a răspuns:

14 ani

| ghita1996 a răspuns:

Foarte norma in america sau nu stiu unde da ca esti vrgina la 14 este mare pozor

| ghita1996 a răspuns:

Nu nu nu as vrea una virgina sa fie prima la mine si sa fiu primul la ea

| Sasugioceapa a răspuns:

raised eyebrows esti cam prost laughing.